9 kroků ze tmy

by Durchumdurch

supported by
/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      140 CZK  or more

     

1.
03:38
Náhle ti obrazovka ochromila nohy, břit už se spouští, ty se nemůžeš hnout. Stal si se vězněm, v křesle si spoután, přikován v okovech už na doživotí. Břit už se spouští, kyvadlo padá, a ty jsi spoután, nemůžeš se hnout, nemůžeš a moc by si chtěl. Jsi vězněm, jsi spoután! Oči, ústa, uši, tělo... Už mají tě! Mají tě! Oči, ústa, uši, tělo... Už mají tě! Mají tě! Tisíce příběhů se míhá před očima, jenom ten vlastní je ti nyní odepřen. Stal si se vězněm, v křesle si spoután, přikován v okovech už na doživotí. Břit už se spouští, kyvadlo padá, a ty jsi spoután, nemůžeš se hnout. Stal si se vězněm, stal si se vězněm, stal si se vězněm — už na doživotí. Oči, ústa, uši, jazyk, nohy, ruce, mozek, tělo... Už mají tě! Mají tě! Oči, uši, ústa, jazyk, nohy, ruce, mozek, tělo, sny, srdce, mysl, hlavu duši, rozum, nitro, tělo... Už mají tě! Mají tě!
2.
Pár centimetrů nad zemí se vlní dráha dvou očí v šeru najde rohy domů kde se krčí po troškách strach. Malé kapky těžké mlhy padají do vlhkých rozevřených nozder o příběhu starém věky zevnitř šeptají jasným příkladem. Z oken už zívá vyrušená tma jazyky neznáma šlehají ven všem kalným líným tuhým slzám spěchají na pomoc, pochopit noc. Chtěl jsi zažít hloubku světa? Vrať se zpátky do své komory. Chtěl jsi zažít rozměr světla? Projdi se pozorně sychravou vsí.
3.
04:24
Běžet dál černou tmou... Kde jsou? Běžet dál černou tmou... Kdo jsou? Jsou stále za tebou ti co tě tolik trápí a strach ti důmyslně zavazuje nohy, nejasné obrysy a kontury jsou matný, srdce je v hrdle a bije a bije... Zoufalý únik před tím co tolik pálí, proč nedaří se, proč pořád někam padáš, zoufalý útěk a oči co se táží, proč nedaří se a běžet musíš dál... Tmou, černou tmou... Tou tmou... Běžet dál černou tmou... Kdo jsou?
4.
02:13
5.
Zasáhnout, teď dost tvrdou ránou, vypíchnou ti oči a dál, tě donutí, až na dno si sáhnout, zašlapou a zbaví tě práv. Říkají, svírají, tikají, volají — vůbec nic! Hledají, hlídají, určují, diktují — a ty nic! Zasáhnout, teď dost tvrdou ránou, vypíchnou ti oči a dál, tě donutí, až na dno si sáhnout, zašlapou a zbaví tě práv. Říkají, svírají, tikají, volají — vůbec nic! Hledají, hlídají, určují, diktují — a ty nic!
6.
04:36
7.
8.
9.
04:38
10.
05:55

credits

released December 28, 2018

Composed by Durchumdurch
Lyrics by Durchumdurch, Vojtěch Veselý (7) and Palma (2)

Recorded By Durchumdurch between april 2016 & september 2017 at Ziki Records, www.ziki-records.cz

Mixing/Production — Petr Zikmund
Mastering — Petr Zikmund, Ziki Records

Artwork by Dawe Ferenc

Durchumdurch are:
Radek Klváček — guitars, vocals
Petr Tříska — bass
Viktor Završan — drums, vocals
Marek Rolný — vocals, trumpet, bell, egg'o'phone

Guests:
Palma — vocal (2)
Luke Ferenc — synthesizer and voice (9, 10)
Karel Škarda — synthesizer and other keyboards (2, 7) and guitar (10)

Thanks for listening.

license

all rights reserved

tags

about

Durchumdurch Prostějov, Czech Republic

Experimental punk band from Czech republic

contact / help

Contact Durchumdurch

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Durchumdurch, you may also like: